Okna Jelenia Góra – produkcja i montaż.

Strona główna > Blog > Okna Jelenia Góra – produkcja i montaż.

Okna Jelenia Góra – produkcja i montaż.

Autor: Biegus / 13 października, 2020

Okna Jelenia Góra – produkcja i montaż.

Okna Jelenia Góra firmy Biegus wyróżniają się trwałością, wysoką jakością oraz niezawodną konstrukcją za którą stoi wiedza oraz wiele lat doświadczenia. Jeszcze przed planowaniem i realizacją jakiejkolwiek inwestycji Klienta z góry zakładamy dobór jak najlepszego drewna do produkcji naszych okien. Od ponad 40 lat starannie dobieramy i produkujemy okna drewniane na terenie Jeleniej i Góry i Wrocławia ze starannie wyselekcjonowanych materiałów – Dąb, Sosna oraz Meranti stawiając na jakość, styl, niezawodną konstrukcję i funkcjonalność okien z drewna. Realizujemy indywidualne zamówienia na potrzeby firm, instytucji publicznych na terenie miast ; Jelenia Góra, Wrocław oraz w pozostałych rejonach naszego kraju – np. w Gdańsku.

Produkując i montując nasze okna stawiamy na wysoką jakość i zadowolenie Klienta dlatego osobiście nadzorujemy produkcję i proces montażu okien drewnianych z udziałem wykwalifikowanego kapitału ludzkiego i specjalistycznego sprzętu.

Przez ponad 40 lat udało nam się wypracować pozycję znanego i cenionego na Dolnym Śląsku (Jelenia Góra i Wrocław) producenta okien drewnianych oferującego kompleksową usługę pomiaru i montażu.

 

Ostatnio dodane

Udostępnij: